Zaproszenie na Śniadanie Biznesowe firm rodzinnych w Kutnie

Zaproszenie na Śniadanie Biznesowe firm rodzinnych w Kutnie

W imieniu Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A., Fundacji Otwarte Forum oraz Hotelu i Restauracji RONDO zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu dedykowanym przedsiębiorstwom rodzinnym.

Spotkanie odbywa się w ramach kampanii „Napisz Testament”. To dziewiętnasta tego typu akcja na świecie, której celem jest zwiększenie świadomości prawnej Polaków w dziedzinie prawa spadkowego.
Jednym z głównych elementów kampanii jest zachęcenie osób w każdym wieku do sporządzania testamentów i traktowania ich jako jedno z narzędzi zarządzania swoimi finansami na wypadek śmierci. Inicjatorzy kampanii uświadamiają ponadto, że po uwzględnieniu w testamencie swojej rodziny oraz przyjaciół można rozważyć, choćby symboliczny zapis, na rzecz uczciwej organizacji pozarządowej.   

W najbliższych latach, polskie firmy rodzinne założone po 1989 r., czeka pierwsza w historii wolnej Polski zmiana pokoleniowa. Niestety, w dalszym ciągu niewielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że sukcesja w firmie prędzej czy później będzie dotyczyć również i ich samych.
       
O tym w jaki sposób rozpoznać, czy jest się firmą rodzinną, jak zabrać się do sukcesji we własnym przedsiębiorstwie, na co zwrócić szczególną uwagę, jak się do tego przygotować, co zrobić, jeśli rodzina nie chce (lub nie potrafi) przejąć biznesu oraz czym jest Strefa Seniora opowie jeden z najlepszych doradców sukcesyjnych w kraju Łukasz Martyniec, który posiada ponad 12-letnie doświadczenie w pracy z firmami rodzinnymi.

TERMIN: 11 maja 2017 r., Kutno, Hotel i Restauracja RONDO, ul. Mickiewicza 3
GODZINA: 10:00
KOSZT: BEZPŁATNY
ZAPISY: WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I WYŚLIJ NA ADRES e-mail:arrk@kutno.net.pl do dnia 9 maja 2017 r. (wtorek)

Program spotkania:
Sukcesja w firmie i w rodzinie – Łukasz Martyniec, doradca sukcesyjny (ok. 90 min.);
Zostaw cząstkę siebie dla przyszłych pokoleń, czyli dlaczego warto uwzględnić w testamencie organizację pozarządową –  Ewelina Szeratics, manager kampanii społecznej „Napisz Testament”, Fundacja Otwarte Forum (ok. 20 min.);
Sesja pytań (ok. 30 min.)

W przypadku pytań prosimy o kontakt ARRK S.A. tel./fax  (+48 24) 355-74-50 e-mail:arrk@kutno.net.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *