Wystawa “Kutnowscy Przedsiębiorcy”

Wystawa “Kutnowscy Przedsiębiorcy”

21 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Przedsiębiorcy, oficjalnie ustanowiony 5 lat temu przez Sejm RP. Pomimo przyjęcia tej uchwały w 2016 roku, do dzisiaj Dzień ten nie zaistniał szerzej w świadomości Polaków. Chcemy to zmienić !
Konferencja prasowa zorganizowania w galerii na pl. Wolności była znakomitą okazją do przekazania ułamka wiedzy i naszych lokalnych Przedsiębiorcach, złożenia życzeń i głośnego wypowiedzenia słów uznania !
 
Dziękujemy za udział gościom:
➡️ Przedstawicielowi Inicjatywa Firm Rodzinnych i reprezentantce lokalnych przedsiębiorców Pani Annie Stańdo- Iwanowskiej
➡️ Prezydentowi Miasta Panu Zbigniewowi Burzyńskiemu
➡️ Przewodniczącemu Rady Miasta Mariuszowi Sikorze
Konferencją #ARR wraz z Miasto Kutno przyłącza się do kampanii #MiastazPrzedsiębiorcami, której celem jest przedstawienie istoty i roli przedsiębiorców w wymiarze lokalnym oraz znaczenia ich wspierania i rozwoju.
 
Konferencja prasowa z okazji DNIA PRZEDSIĘBIORCY zorganizowana przez #ARR z udziałem Miasta Kutno i reprezentacji Inicjatywy Firm Rodzinnych uwidoczniła jak istotni są lokalni przedsiębiorcy i mamy nadzieję była pierwszym krokiem do cyklicznego świętowania DNIA PRZEDSIĘBIORCY w Kutnie.
 
Zapraszamy na wystawę która ukazuje tradycje przedsiębiorczości w mieście i ich kontynuację obecnie.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *