Łódzkie w Chinach

Łódzkie w Chinach

Program  przygotowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego ma za zadanie pomóc firmom z naszego regionu nie tylko poznać azjatycki rynek, lecz także na nim zaistnieć, prezentując swoje produkty i usługi przedstawicielom tamtejszego biznesu. Podstawowe założenie programu to maksymalne wsparcie dla przedsiębiorców z łódzkiego, by zwiększyć ich szanse na gospodarczy sukces w Państwie Środka  – a centralnym narzędziem realizacji tego celu są szczegółowo przemyślane i wielowymiarowo zaprojektowane misje gospodarcze w chińskim mieście Chengdu.

Przedsiębiorcy, którzy będą uczestnikami misji dostaną szansę udziału w licznych, profesjonalnie zaaranżowanych spotkaniach z interesariuszami, dedykowanych targach, animacjach, branżowych prezentacjach i wystawach. A wszystko tak dobrane i przygotowane, by każdy z uczestników miał poczucie optymalnie wykorzystanego czasu i możliwości. To wyjątkowa okazja na skok rozwojowy w działalności gospodarczej dla każdej ambitnej i otwartej firmy z łódzkiego. Takiej szansy nie wolno przegapić.

Projekt składa się bowiem z dwóch części:

1 Etap – SZKOLENIA W POLSCE:
„Jak prowadzić swój biznes w Chinach?”

Terminy:

  • 5 września 2017 r. – dla branży spożywczej
  • 6 września 2017 r. – dla firm, które opracowały innowacyjne rozwiązania technologiczne w swojej działalności

 Organizatorzy czekają na łącznie 60 firm z branży spożywczej oraz oferujących innowacyjne rozwiązania technologiczne.

2 Etap  – MISJE GOSPODARCZE DO CHIN

Spośród uczestników szkoleń zostanie wybranych 10 firm (po 5 z każdego szkolenia), których przedstawiciele wezmą udział w drugiej części projektu – wyjadą na szczegółowo zaplanowane misje gospodarcze do stolicy regionu Syczuan, miasta Chengdu w październiku br.  To tam osobiście poznają przedstawicieli chińskich firm i specyfikę kontaktów z kupcami i inwestorami Państwa Środa, nawiążą relacje z wyspecjalizowanymi jednostkami konsultingowymi dla Polaków, które mają ułatwić im poruszanie się w realiach chińskiej gospodarki, wezmą udział w zaaranżowanych dla nich aktywnościach biznesowych, a przede wszystkim zaprezentują swoje produkty i usługi. Ten kompletny pakiet opieki, inspiracji, networkingu i doradztwa ma za zadanie zmaksymalizować szanse biznesmenów z łódzkiego na zaistnienie na tamtejszym rynku i osiągniecie sukcesu.

 Już ruszyła rekrutacja do udziału w darmowych szkoleniach!

Przedsiębiorcy, czy jesteście gotowi otworzyć się na współpracę handlową z Państwem Środka? Naprawdę warto, zatem do dzieła!

Szczegóły: http://golodzkie.com/zglos-firme-formularz/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *