#LCKKUTNO – Lokalne Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych

#LCKKUTNO – Lokalne Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych

Nowe czasy wymuszają elastyczne podejście i innowacyjne rozwiązania. Trudne sytuacje wymagają szybkich działań i przemyślanych decyzji. Przedłużająca się kwarantanna, ograniczenie działalności gospodarczej oraz zbliżający się kryzys – te wyzwania stoją obecnie przed każdym biznesem. Przedsiębiorco, czy Ty i Twoja firma jesteście przygotowani do funkcjonowania w tych warunkach? Musimy działać efektywnie, podejmując ważne, często trudne decyzje, a każda decyzja, zwłaszcza biznesowa, powinna bazować na wiedzy, doświadczeniu i analizie sytuacji. Jak zadbać o firmę, mając ograniczony czas i środki na działanie?

 

BEZPŁATNYM rozwiązaniem, którego szukasz jest projekt doradczo-szkoleniowy pt. Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych (LCK), w ramach którego uzyskasz indywidualne konsultacje u ekspertów z różnych obszarów, nieograniczony dostęp do tematycznych webinariów LIVE i nagrań, a także platformę do komunikacji i wzajemnego wsparcia przedsiębiorców i ekspertów uczestniczących w projekcie. Już dwa lata temu, na etapie przygotowania projektu LCK, główny nacisk położyliśmy na zdalną formę edukacji i wsparcia przedsiębiorców. Obecne, nadzwyczajne czasy potwierdzają, że to założenie było słuszne. Działamy i chcemy przekazać korzyści z naszego projektu, jak najszerszemu gronu przedsiębiorców. Łączymy, by przetrwać!

 

CO ZYSKUJESZ?
  • e-Doradztwo – indywidualne konsultacje, wsparcie 25 różnych ekspertów, bez wychodzenia z domu
  • Webinaria – szkolenia i warsztaty online, co tydzień nowe webinaria, dostęp do archiwum wideo
  • Networking on-line – grupy na Facebook i LinkedIn, poznaj przedsiębiorców z twojej okolicy, Komunikacja – Wsparcie – Rozwój

 

WEŹ UDZIAŁ W PROJEKCIE LCK
Broszura – Wsparcie zdalne Przedsiębiorców Rodzinnych [PDF]
Ulotka – Projekt LCK [PDF]

 

*Realizacja projektu “Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych” jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w latach 2014-2020.

Pozostańmy w kontakcie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *