Kolejny udany Dzień Rolnika za nami !

Kolejny udany Dzień Rolnika za nami !

Kolejny rok z rzędu Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego w roli partnera uczestniczyła w Dniu Rolnika organizowanym przez Agromę i Polsad.

Honorowy patronat nad wydarzeniem  objął Grzegorz Schreiber Marszałek Województwa Łódzkiego, którego reprezentował członek zarządu województwa Andrzej Górczyński. Wśród gości znalazł się również wiceprezydent Jacek Boczkaja, który wraz z Wojciechem Łazorem i Mariolą Grodnicką prezes ARRK wręczali nagrody w licznych konkursach.

Przez cały dzień rolnicy wraz z całymi rodzinami mogli korzystać z przygotowanych atrakcji w tym dużej strefy zabaw dla dzieci. Mogli zapoznać się z nowinkami technologicznymi odwiedzając stoiska wystawców maszyn i przemysłu rolniczego. Nie zabrakło  pokazów maszyn rolniczych, części zamiennych, dostawców pasz, nawozów, środków ochrony roślin. 

Jako Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego zaangażowaliśmy się w zaprezentowanie aktywnie działających na terenie powiatu Kół Gospodyń Wiejskich, które przygotowały pyszny poczęstunek dla uczestników Dnia Rolnika. Każde z Kół brało również udział w konkursie na najlepszy chleb powiatu kutnowskiego. Zwycięstwo przyznano Muchnowiankom z gminy Strzelce.

Organizatorzy przygotowali również konkursy na Perfekcyjną Gospodynię i Perfekcyjnego Rolnika – uczestnicy dzielnie walczyli o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera.

Jedną z wielu atrakcji imprezy był blok koncertowy disco polo. Wszyscy bawili się znakomicie przy piosenkach zespołów Aplauz Dance, Standard i Mały z Dużym. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *